Automatická identifikace

GABEN vyvíjí ucelená řešení i dodává jednotlivé produkty pro kvalitní automatickou identifikaci již od roku 1991.

Specializujeme se na snímače čárových kódů, terminály, snímače RFID, průmyslové dotykové terminály a aplikátory i tiskárny etiket. Umíme vyrobit etiketu s přesnými rozměry dle přání zákazníka a také chytré RFID etikety SMARTLABEL. U všech zařízení poskytujeme záruční i pozáruční servis a podporu.

Produkty

Dodáváme zařízení pro sběr dat ve výrobě: terminály, snímače čárových kódů a RFID. Pro označování pak tiskárny a automatické aplikátory, grafické programy pro tisk a samozřejmě i spotřební materiál etiket a termotransferových pásek.

Vlastní výroba

Specifické požadavky z oblasti průmyslu nás vedly k vlastnímu vývoji a výrobě. Provozujeme výrobní linku SMARTLABEL na chytré etikety s RFID. Vyrábíme GBE automatické aplikátory etiket. GBtouch je dotykový průmyslový terminál.

Výzkum a vývoj

Desítky výzkumných projektů ve společných výzkumných laboratořích na VŠB a ČVUT poskytují zkušenosti, které umožňují realizovat dlouhodobě přínosná řešení.

 

Software

Vyvíjíme software pro návrh a tisk etiket, software usnadňujicí implementaci mobilních terminálů do informačního systému a také aplikace pro inventarizaci, příjem i výdej skladových položek a evidenci majetku.

Servis a podpora

Společnost Gaben je dlouholetým autorizovaným servisním partnerem společností Toyota Denso, Datamax-Oneil, Datalogic, Honeywell a Zebra. Jsme certifikováni systémem řízení jakosti v souladu s normou ISO 9001:2016.

Aktuality

SOTI MobiControl usnadňuje správu mobilních zařízení. Zjednodušuje zabezpečení a správu mobilních zařízení od různých výrobců.

Díky našim zkušenostem jsme schopni nabídnout plnou a profesionální podporu mobilních terminálů.

Informace pro...
Naši zákazníci