Partneři

Pro obchodní činnost a vlastní aplikace používáme výrobky renomovaných zahraničních i tuzemských firem. U všech klíčových zařízení jsme přímými dovozci s autorizovaným servisem. Klíčovým partnerem je japonský výrobce TOYOTA DENSO, kde jsme výhradním dovozcem a jediným autorizovaným servisním centrem ve východní Evropě.

TOYOTA DENSO

je předním výrobcem mobilních systémů sběru dat, která je průkopníkem v technologii CCD a vynálezce QR kódu, který je schopen jednoduše zakódovat velké množství informací. Výrobky Denso jsou zárukou vysoké kvality a rozsáhlý sortiment výrobků zajišťuje, že nabízíme klíčové technologie pro získávání dat a automatizaci procesů.

DATAMAX-Oneil

světový výrobce termo a termotransferových tiskáren s dlouholetou tradicí v tisku čárových kódů a průkopníkem v RFID technologií. GABEN je přímým dodavatelem pro Českou a Slovensku republiku s certifikovaným servisním střediskem.

HONEYWELL Scanning & Mobility

je předním výrobcem vysoce výkonných laserových zařízení sběru dat, včetně odolných mobilních počítačů a snímačů čárových kódů. Honeywell Scanning & Mobility vznikla sloučením produkce Hand Held Products (HHP), Metrologic Instruments a LXE.

SEAGULL SCIENTIFIC

Výrobce jednoho z nejlepších programu pro tvorbu a tisk etiket s čárovými kódy, RFID i podporou kódování čipových karet. BarTender software od Seagull Scientific umožňuje komukoliv snadno a rychle vytvořit, udržovat, měnit a tisknout všechny potřebné formáty etiket na libovolné tiskárně s Windows ovladačem.

DATALOGIC

patří mezi jednoho z největších světových výrobců snímačů čárových kódů a mobilních terminálů pro sběr dat, jak v průmyslu, tak i v maloobchodní síti. Nabízíme komplexní podporu pro celý sortiment produktů DATALOGIC, včetně dodávek řešení sběru dat a identifikace „na klíč“.

MOTOROLA

výrobce pokročilých zařízení pro sběr dat, jako jsou zařízení pro RFID (radiofrekvenční identifikaci), snímače, terminály, a také výrobce profesionálních i komerčních produktů pro řešení bezdrátových WLAN sítí.

TEKLYNX

světový vývojář softwaru pro identifikaci a etiketování výrobků. Nabízí softwarové řešení pro návrh a tisk etiket s čárovými kódy, centralizovanou správu tiskového serveru, aplikaci sběru dat pro mobilní zařízení a další.

AVERY DENISSON - RFID

Světová jednička v oblasti RFID. Disponuje širokým portfoliem materiálů pro výrobu etiket, čipů a inlayů pro výrobu RFID chytrých etiket SMARTLABEL.

ILAB RFID VŠB-TUO OSTRAVA

Mezinárodní laboratoř pro výzkum RFID technologie

Tato laboratoř je zapojená do evropské sítě EPC laboratoří European EPC LAB Network. Naše společnost podporuje výzkum a vývoj v oblasti RFID. Gaben je významným partnerem této laboratoře s účastí předních českých a korejských vědeckých pracovníků.

GS1 Czech Republic

organizace zabývající se tvorbou globálních standardů a jejich implementací s cílem zvýšit efektivitu a transparentnost logistických řetězců na mezinárodní úrovni. Systém GS1 je nejrozšířenějším standardem svého druhu na světě. Firma Gaben, je akreditovaným partnerem společnosti GS1 Czech Republic. Tento statut je určen pro dodavatele komplexních řešení na bázi Systému GS1.

ELISCHKA

Elischka systems je programátorská komunita, jejíž hlavní těžiště leží ve vytváření elektronických technologií, webových stránek, softwaru, interaktivních aplikací, multimédií, her i  designu. Lidé uvnitř komunity spolupracují v IT společnostech, médiích, výzkumných firmách, jsou designéry, architekty, vývojáři a společně slučují přístupy různých odborných pracovišť tak, aby výsledkem byl atraktivní a užitečný produkt.

IMPINJ

přední poskytovatel UHF RFID řešení pro mnoho průmyslových odvětví. RFID tagy, antény, čtečky i software společnosti Impinj slouží zákazníkům k identifikaci, lokalizaci a ověřování produktů po celém světě. 

ALIEN

je jedním z globálních lídrů a inovátorů v odvětví UHF Gen-2 RFID. Patří mezi nejzkušenější a nejkvalitnější dodavatele RFID čipů, tagů, čteček ale také služeb a školení. 

SMARTRAC

přední světový vývojář, výrobce, držitel mnoha patentů a dodavatel RFID tagů, karet a dalších produktů splňujících ty nejvyšší požadavky na spolehlivost a odolnost.

COGNEX

je světovým poskytovatelem kamerových systémů, softwaru pro kamerový systém, senzorů, a povrchových kontrolních systémů používaných v automatizaci. Cognex je rovněž lídrem v oblasti průmyslových snímačů identifikačních kódů.

Další partneři:

Důraz na maximální technickou podporu našich zařízení byl kladen již od samotného vzniku firmy a i v současnosti je našim hlavním krédem. Tomu je podřízena i struktura firmy, kdy převažují pracovníci technického oddělení. U všech námi dodávaných zařízení poskytujeme záruční i pozáruční servis, pro klíčové zákazníky pak nepřetržitý servis zařízení v místě nasazení. Jsme držitelé certifikace dle norem ISO 9001:2009 v oborech obchodní služby, realizace projektů a systémů identifikace a servis zařízení.