Vlastní výroba

Specifické technické požadavky našich zákazníků, zejména z oblasti průmyslu, nás již od počátku vedly nejen k vlastnímu vývoji softwarových i hardwarových produktů, ale také k výrobě etiket s čipem. Vlastními silami a ve spolupráci s našimi partnery tak vznikají výrobky splňující nejnáročnější podmínky pro nasazení v průmyslu.

Technické i programátorské oddělení disponuje týmem zkušených programátorů, techniků a konstruktérů, jejichž odborné znalosti a dovednosti jsou klíčovým prvkem k vývoji nových zařízení a technologií.

Výrobní linka RFID etiket

Počátkem roku 2011 jsme uvedli do provozu výrobní linku SMARTLABEL. Ta umožňuje výrobu prakticky libovolných rozměrů chytrých etiket s RFID tagy. Tato linka nabízí jedinečnou kombinací dvou technologií, laserového výseku etiket a vkládání RFID inlayů.

Podrobnější informace o SMARTLABEL naleznete zde nebo na miniwebu www.smartlabel.cz.

Samolepící etikety a visačky

Vyrábíme a dodáváme etikety libovolných rozměrů jako standardní spotřební materiál pro běžné označení zboží, tak i jako materiál do náročných průmyslových podmínek s nejrůznějšími požadavky.

Podrobnější informace naleznete zde.

GBE automatické aplikátory etiket 

Více než 15 let vyrábíme a dodáváme aplikátory etiket s výsuvným pneumatickým ramenem a tiskovým modulem. Mimo celkové konstrukce aplikátoru vyrábíme řídící desku GBE, která koordinuje spolupráci mezi tiskovým enginem, pneumatickými členy a souběžně mezi aplikátorem samotným a výrobní linkou. Firma GABEN, spol. s r.o. patří mezi největší tuzemské výrobce těchto průmyslových systémů s dlouholetou zkušeností a zázemím stabilní firmy, certifikovaná podle norem ISO9000.

Podrobnější informace naleznete zde nebo na miniwebu www.aplikujte.cz.

GBTouch terminál

Do provozů předních tuzemských firem již více než 5 let úspěšně instalujeme špičkový průmyslový dotykový All-In-One terminál GBTouch, vyvíjený a vyráběný v sídle společnosti GABEN v Ostravě. Kvalita, výdrž a odolnost jsou vlastnosti, které jsou ověřeny na stovkách instalovaných zařízeních. GBTouch je u zákazníků nejčastěji využíván pro zobrazování pracovní dokumentace, odvádění výrobních operací, nebo při zavádění bezpapírové výroby. 

Podrobnější informace naleznete zde nebo na miniwebu www.gbtouch.cz.

GB 20xx terminály

Vyrábíme a dodáváme terminály určené pro získávání dat ve výrobním procesu. GB terminály mají své využití zejména tam, kde obsluhou ručně zadávané údaje doplňují automaticky získávána data o činnosti strojů a zařízení. Široká škála modulů s digitálními i analogovými vstupy umožní připojení prakticky ke všem výrobním procesům. Terminály GB jsou úspěšně využívány více než 10 let.

Podrobnější informace naleznete zde.

RFID čtečky

Ve spolupráci s mezinárodní RFID laboratoří ILAB při VŠB-Technická univerzita Ostrava, která je jako jediná národní laboratoř součástí evropské sítě laboratoří European EPC LAB Network a zároveň také členem sítě laboratoří GS1, jsme vyvinuli a neustále vyvíjíme ruční i stolní čtečky pro snímání RFID tagů v LF, HF i UHF frekvencích. Tyto čtečky jsou našimi zákazníky využívány více než 6 let.

Podrobnější informace naleznete zde.