Profylaxe tiskárny

V oblasti tiskáren etiket se nejedná jen o preventivní kontrolu a prohlídku, ale především o pravidelné čištění s důrazem doprovodné kontroly nejvíce namáhaných součástí těchto strojů, které podle předchozích zkušeností mohou být nejčastějším zdrojem možných závad a poruch. V rámci profylaxe provádíme sadu provozních testů a funkčních zkoušek.

Proč Profylaxe?

Naše zkušenosti v této oblasti označování již řadu let potvrzují, že je lepší pravidelnou a preventivní údržbou problémům předcházet, než s hrůzou očekávat okamžik, kdy máte vyrobeno a nemůžete označit. Nepříjemná situace nastává i tehdy, pokud Váš těžce získaný a hýčkaný zákazník Vám rozezlen vrací zboží, protože nedokáže přečíst na pokladně čárový kód. V tomto směru je potom investice do pravidelné údržby zcela zanedbatelnou částkou.

Proč GABEN?

Disponujeme týmem zkušených techniků, jejichž odborné znalosti a dovednosti jsou na velice vysoké úrovni. Znalosti techniků jsou pravidelně rozšiřovány a doplňovány absolvováním technických školení a tréninků jak v Česku, tak i v zahraničí. Vysokou úroveň poskytovaných služeb umožňuje naše prvotřídní technické vybavení. Navíc jsme certifikováni systémem řízení jakosti v souladu s normou ISO 9001:2009.

Jaké typy tiskáren?

Provádíme profylaxi všech běžných termo a termotransferových tiskáren etiket.

Kde?

V Servisním středisku GABEN Ostrava. Nejprve je potřeba sjednat s technikem čas doručení tiskárny a poté doručit vlastními prostředky nebo využít služeb zvolené přepravní služby.

U Vás. Pakliže Vám nevyhovuje tiskárnu postrádat, může Vás náš technik v domluveném čase navštívit a pofylaxi provést ve Vaší firmě.

Za kolik?

Cena profylaxe je dána standardní hodinovou sazbou práce technika.

Co za své peníze můžete očekávat?

Výsledkem profylaxe bude celkové důkladné její seřízení, otestování a vyčištění tiskárny. Dále také obdržíte soupis analyzovaných závad s doporučením, co je třeba ještě udělat, samozřejmě s naceněním těchto oprav.

Sjednat Profylaxi

Pokud potřebujete profylaxi sjednat nyní a on-line, použijte tento odkaz