GBTouch nyní cílí na širší skupinu zákazníků

2. 11. 2015

Inovovaný průmyslový all-in-one terminál GBTouch s LED Full HD dotykovým displejem doznal několika dílčích změn, díky nimž je využitelný nejen v náročném průmyslovém prostředí pro zobrazování pracovní dokumentace a odvádění výroby, ale také jako informační kiosek pro potřeby široké veřejnosti. 

Zřejmě nejvetším a na pohled nejznatelnějším rozdílem od předešlé verze je zaoblený tvar konstrukce monitoru. K mnoha již v praxi využívaným způsobům uchycení přibyla další varianta v podobě elektrického zvedacího sloupku, poskytujícího optimální ergonomické možnosti pro vybavení kanceláří, prodejen, výrobních provozů či nemocnic, a usnadnila tak činnost všem, včetně tělesně postižených.

Pro zamezení vniknutí prachových částis a nečistot byl zcela utěšněn zadní ochranný kryt monitoru. Změn doznal i průmyslový počítač, jenž je součástí konstrukce monitoru. Vybaven je komponenty pro průmyslové prostředí, nepřetržitý provoz a již pouze pasivním chladičem.

Zákazníci mají nově i možnost zvolit si operační sytém – Linux, Windows nebo Android.

V současné době pracujeme na vývoji verze vhodné zvláště pro potravinářství, s nerezovým krytem a krytím IP54. Více informací naleznete zde nebo na www.gbtouch.cz.