Impinj Speedway Revolution

Speedway RAIN RFID čtečka - vynikající výkon a snadno. Čtečka Impinj’s Speedway přináší výkon, kvalitu a spolehlivost - nezbytné atributy pro robustní RAIN RFID řešení založené na informacích, na které se lze spolehnout.

Položte dotaz

Hlavní vlastností Speedway Revolution je patentované technologie Autopilot, sada unikátních funkcí firmwaru, která je schopna poskytnout za jakýchkoli okolností nejlepší možný výkon. Automaticky konfiguruje čtečku dle RF interference, množství tagů, okolního RF rušení i dle stavebního materiálu v blízkosti RFID zařízení, který by mohly ovlivňovat výkon systému. Technologie Autopilot sestává z několika funkcionalit:

  • Autoset průběžně optimalizuje nastavení čtečky pro nejlepší a nejspolehlivější výkon. Speedway Revolution sleduje úrovně RF šumu i interference a automaticky volí vhodné nastavení.
  • Speedway Revolution je aktivován pouze tehdy, jsou-li v blízkosti tagy určené ke snímání, což snižuje spotřebu energie a pomáhá "čistit vzduch" od zbytečného RF šumu.
  • Dynamické přepínání antén zefektivňuje práci automatickým nastavením antén. Čtečka využívá pouze tu anténu, která je v přítomnosti požadovaných tagů.

Speedway Revolution je k dispozici v provedení s 2 (R220) a 4 (R420) porty. Typ R420 nabízí maximální flexibilitu při konfiguraci a dodává špičkový výkon i v těch nejnáročnějších aplikacích. R220 je speciálně navržen pro běžné, méně náročné aplikace a nabízí řadu softwarových a hardwarových funkcí.

Porty a LED indikátory

Další funkce:

  • Konfigurace 2 nebo 4 portů antény
  • Správa a monitorování zařízení
  • Průmyslové aplikační rozhraní s podporou EPCglobal - Low Level Reader Protocol (LLRP)
  • Vysoký vysílací výkon (v rámci limitů), Autopilot software a vysoká přijímací citlivost pro nejlepší čitelnost
  • Napájení po datovém síťovém kabelu (PoE) a připojení pomocí Wi-Fi nebo mobilního modemu
  • Kvalitní provedení a spolehlivost i v průmyslovém prostředí

Hardwarové příslušenství:

Impinj Speedway Antenna Hub umožňuje vytvořit s nízkými náklady velkou souvislou RFID čtecí zónu s velkým množstvím antén připojených k jedné čtečce. Impinj Speedway Antenna Hub podporuje až 32 antén připojených k jedné čtečce Speedway Revolution R420, což umožňuje robustní řešení, jakým může být například sledování položek nebo jiná náročná aplikace.

Speedway Reader Antenna Hub

 

Katalogový list ke stažení - Impinj Speedway Revolution (PDF)

Katalogový list ke stažení - Speedway Reader Antenna Hub (PDF)