Sponzoring

Jsme si vědomi odpovědnosti a podporujeme finančně i věcně poměrně širokou škálu osob a institucí. Z etických důvodů nebudeme zveřejňovat sponzorované osoby v sociální oblasti.

Gaben > Follow Me

www.milankolacek.eu

Společnost Gaben je generálním partnerem lodi Gaben > Follow Me, závodního speciálu pro sólový závod přes Atlantik v třídě classe mini. Skipperem lodi je český jachtař Milan Koláček, který patří mezi světovou elitu ve své třídě.

Základní škola PIANETA

www.zspianeta.cz

Podporujeme bohumínskou soukromou základní školu PIANETA, vycházející z pedagogiky Marie Montessori. Tato škola nabízí ucelený a propracovaný vzdělávací systém plně respektující vývojová období dítěte, korespondujicí s moderními psychologickými teoriemi. Základní školu PIANETA tvoří montessori miniškolka, škola i kroužky. 

Domov pro opuštěné a týrané psy

Finančně se podílíme na několika projektech pro ochranu týraných zvířat. Domov pro opuštěné a týrané psy v Ostravě-Heřmanicích funguje přibližně 27 let. Není nikde organizován, jde o soukromou osobu pečující o nalezené pejsky na vlastní náklady, ve vlastním domě, a případně za pomoci darů hodných lidí.