BarTender

Přední světový software pro tisk štítků, čárových kódů, RFID a karet

Položte dotaz

Společnost Seagull Scientific patří k technologické špičce již od roku 1985. Aplikace BarTender byla prvním programem pro systém Windows podporujícím jak laserové, tak průmyslové tiskárny štítků. Díky podpoře RFID, tisku a kódování „chytrých“ čipových karet, výkonným funkcím pro kreslení a obsáhlé sadě doprovodných aplikací je BarTender skutečně kompletním řešením pro návrh a tisk etiket.

Aplikace BarTender funguje spolehlivě jak „samostatně“, tak v integraci s jiným softwarem. Představuje skvělé řešení pro téměř všechny situace, kdy je potřeba značení nebo tisk na požádání, včetně tvorby štítků, tisku a aplikace, přímého značení na dílech a obalech, značek a mnoha dalších. Na aplikaci BarTender spoléhají tisíce největších světových společností a stovky tisíc uživatelů ve více než 150 zemích.

Snadné ovládání, snadné použití...

Bohaté možnosti nastavení písma
K dispozici je velké množství písem systému Windows nebo vestavěných písem tiskárny.

Nejobsáhlejší podpora čárových kódů na světě
Aplikace BarTender obsahuje více než 400 naformátovaných prvků čárových kódů, které jsou připraveny k použití, 60 symbolik a nechybí ani plná podpora standardů GS1.

Pokročilé grafické funkce a kreslení
Lze využít stovky symbolů a obrázků aplikace BarTender nebo importovat vlastní grafiku.

Knihovny technických symbolů
Je možno si vybrat ze stovek vysoce kvalitních vektorových symbolů z oblasti elektrotechniky, nebezpečných látek, obalových materiálů a dalších.

Šablony Intelligent Templates™
Exkluzivní šablony aplikace BarTender umožňují společnostem produkovat širokou škálu flexibilních návrhů štítků, aniž by bylo nutné vytvářet a udržovat stovky samostatných dokumentů. Lze určit, kdy se mají tisknout šablony, vrstvy a dokonce i objekty, na základě jediného zdroje dat nebo databázového pole nebo na základě více podmínek. Vrstvy jsou chráněny heslem, což brání neoprávněným úpravám. Globální datová pole, jako jsou rostoucí pořadová čísla, lze sdílet mezi všemi dokumenty.

Kompletní podpora RFID
Aplikace BarTender poskytuje plnou podporu RFID pro nejnovější typy štítků a tagů, včetně kódů EPC (elektronický kód produktů).

Pokročilé nástroje pro tisk a návrh karet
Aplikace BarTender umožní navrhovat a tisknout oboustranné karty, včetně magnetického proužku a kódování čipových karet.

Tisk z libovolného mobilního zařízení nebo prohlížeče
Print Portal BarTender umožňuje snadný tisk z webového prohlížeče a aplikace Print Portal přináší skutečný mobilní tisk i pro tablety a chytré telefony se systémy iOS a Android.

Rozšířené možnosti serializace
Aplikace BarTender nabízí pružnou serializaci, která umožňuje vydávat jedinečné sériové identifikátory s nastavitelnou četností.

Editor skriptů jazyka Visual Basic
Editor skriptů jazyka VB v aplikaci BarTender vám umožní snadno přecházet mezi různými skripty v dokumentu, přistupovat k podporovaným fragmentům kódu, které vám pomohou při psaní vlastního kódu, přistupovat k objektům, vlastnostem a funkcím skriptů jazyka VB, které jsou specifické pro jednotlivé aplikace, a mnoho dalšího

Zaznamenávání informací během tisku
Každá verze aplikace BarTender vám umožní navrhovat intuitivní a efektivní formuláře pro zadávání údajů během tisku, aniž by bylo potřeba pořizovat nákladné doplňky. Aplikace BarTender v některých verzích rovněž podporuje zaznamenávání obrázku a načítání údajů z vah během tisku.

Bezproblémová integrace se systémy a databázemi
Aplikace BarTender Integration Builder umožňuje sofistikovanou automatizaci tisku ze široké škály podnikových systémů, včetně systémů SAP a Oracle. Výkonná databázová konektivita zahrnuje průvodce s živými náhledy, který vám pomůže nastavit dynamické formuláře, vyhledávání a výběr záznamů a nechybí ani zadávání údajů během tisku

Bezplatná technická podpora
Firma GABEN zajišťuje v pracovních dnech nepřetržitou bezplatnou podporu prostřednictvím telefonu a e-mailu.

Vlastní a HTML-kompatibilní formuláře pro vstup dat
Snadný návrh vlastních formulářů pro vstup dat, do kterých lze těsně před tiskem zadat údaje, které nejsou do posledního okamžiku známy. Verze Enterprise Automation zobrazuje dialogová okna ve vašem vlastním prohlížeči.

Nejsilnější podpora vah na světě
Přijímání údajů o hmotnosti do formulářů ze široké škály vah v průběhu tisku.

Chytří průvodci
Řada průvodců vás při návrhu štítků provede krok za krokem kritickými fázemi rozhodování, které ovlivňují výkonnost tisku a shodu s důležitými standardy.

Víceúrovňová ochrana zabezpečení
Aplikace Security Center reguluje činnost uživatelů ve vojenských, farmaceutických, chemických a dalších vysoce zabezpečených prostředích. Ochraňte jednotlivé návrhy šablon pomocí hesel a šifrování. Využívejte aplikace Librarian k řízení publikačního procesu. Provádějte audit protokolovaných událostí pomocí nástroje History Explorer.


Přidání vlastních funkcí pomocí jazyka Visual Basic Script
Nástroj „Pomocník skriptu“ umožňuje upravit aplikaci BarTender tak, aby vyhověla nejrůznějším potřebám komplexního zpracování dat.

 

BarTender brožura ke stažení (PDF)