Label Matrix

Výkonný a jednoduše použitelný software pro návrh etiket a RFID

Položte dotaz

Pokud hledáte snadno použitelné softwarové řešení pod vedením průvodce pro kódování UHF a HF RFID a návrh etiket, volba je jednoduchá.

Jeho užiteční rádci pro tvorbu designu a připojení k databázi zároveň s jednoduchým rozhraním umožňují uživatelům rychlý návrh čárového kódu nebo jednotlivých štítků s RFID.

Design software LABEL MATRIX je k dispozici ve dvou verzích:

 • LABEL MATRIX
  design systém s úplným rozsahem se síťovým připojením pro velkoobjemový tisk etiket.
 • LABEL MATRIX PowerPro
  designér etiket s kompletním rozsahem funkcí a síťovým připojením, nabízející nejmodernější možnosti integrace dat.

Podpora ovladačů tiskáren
Více než tisíc termo a termotransferových (THT) ovládačů tiskáren, stejně jako kterékoli tiskárny Windows můžete maximalizovat výkon své tiskárny a tisknout velké objemy etiket ve velmi krátké době. Ať chcete navrhnout a vytisknout adresové štítky pro svůj malý podnik nebo tisíce kusů skladových etiket pro skladovací komplex s větším počtem skladů nebo visačky RF, které váš proces generování etiket čarových kódů převedou do příští generace, LABEL MATRIX všechny tyto úkoly splní.

Aktivace softwaru
LABEL MATRIX a LABEL MATRIX PowerPro nyní používají metodu aktivace softwaru, která nahrazuje tradiční klíč ochrany hardwaru (dongle), dříve nutný k aktivaci softwaru. Proces aktivace je jednoduchý a od uživatelů vyžaduje pouze validaci licence na jejich osobním počítači pomocí aktivačního kódu, který obdrží s instalačním CD. S tímto novým procesem aktivace softwaru se již uživatelé nemusí obávat obtíží spojených s klíčem hardwarové ochrany.

Rozšířené možnosti RFID
LABEL MATRIX představuje uživatelsky jednoduché rozhraní pro tisk a programování štítků RFID. Pomocí bezplatného obslužného programu DSP společnosti TEKLYNX si můžete rozšiřovat podporu pro nové tiskárny a štítky RFID, jak se budou objevovat na trhu.


Vyspělé grafické funkce

 • TextArt
  Nabízí kompletní sadu možností tvorby textu,včetně tvarovaného textu s uživatelsky definovatelnými úhly otáčení ´sweep angles´, rotovanými znaky a novými volbami pro vyplnění textem, obrysu textu a stínování.
 • Pozadí etiket
  Návrhy jednotlivých etiket je možno ukládat jako pozadí etiket a lze je používat jako nástin "základní vrstvy", čímž se proces návrhu etikety zjednodušuje. LABEL MATRIX podporuje také kulaté formáty etiket, které jsou užitečné pro etikety DVD/CD.
 • Náhled na živý tisk
  Umožňuje uživatelům podívat se, jak budou návrhy etiket vypadat po vytisknutí, včetně „živých” proměnných dat v jakýchkoli obrázcích vytvořených z klávesnice či databáze. U etiket, které obsahují data zadávaná z klávesnice nebo data z databáze s přístupem z klávesnice ´Keyed Access´, uživatelům umožňují obrazovky zadávání dat do ´Print Preview´ (náhledu před tiskem) zvolit si data/záznamy, které se v náhledu objeví.
 • BBundle Save / Uložení balíku
  Uživatelé mají možnost uložit si návrh etikety a veškeré externí soubory použité příslušným návrhem do jediné složky. Tím získávají prostor k rychlému přesunu návrhů etiket a souvisejících souborů do jiné pracovní stanice.
 • Expansion Variables / Duplikace proměnných
  Vytvoření duplicitní proměnné "zkratky" umožňuje uživatelům přiřazovat názvy k hodnotovým funkcím a používat tyto názvy všude tam, kde by se běžně v rámci daného výrazu použila hodnota nebo funkce. Tím se zmenšuje rozsah rozměrných výrazů s velkým rozsahem opakování kódu. ::Tvůrce dotazů SQL Query Builder:: Umožňuje uživatelům, kteří nejsou obeznámeni s požadovanou syntaxí SQL, vytvářet (zákaznicky) upravené výroky SQL.

Globální výhody TEKLYNX®
Programové vybavení LABEL MATRIX je k dispozici v mnoha jazycích a prodává se po celém světě. Je produktem TEKLYNX, největšího světového výrobce programového vybavení automatické identifikace a sběru dat (AIDC), který dosahuje globálního obratu a poskytuje skutečně globální podporu.

Technická podpora
Firma GABEN zajišťuje v pracovních dnech nepřetržitou podporu prostřednictvím telefonu a e-mailu.
 

Demoverze 
Máte-li zájem vyzkoušet demoverzi programu LABEL MATRIX, kontaktujte nás.

LABEL MATRIX brožura ke stažení (PDF)