Datamax-O'Neil H-Class

Datamax-O'Neil H-Class

 

 

 

 

 

 

Výjimečný výkon, životnost a kvalita tisku definují řadu tiskáren Datamax O'Neil H-Class, v současné době nejuniverzálnější řešení v oblasti označování tepelných a RFID etiket na trhu.

Položte dotaz

Tiskárny jsou navrženy pro tisk v náročných a speciálních aplikacích, vyznačují se robustní litinovou modulární konstrukcí, která kombinuje sílu se snadnou rozšiřitelností. K dalším standardním vlastnostem patří intuitivní obsluha, různé možnosti konektivity, několik typů datových rozhraní, megabyty paměti a velký zpracovatelský výkon.

  • Vnitřní navíječ se samostatným napájením pro role o průměru až 203 mm umožňuje návin celé role etiket včetně podkladového pásu.
  • Velký grafický displej poskytuje optimální zobrazení pro ovládání všech funkcí tiskárny.
  • Rychlý multi-taskingový procesor 32 bit, 200 MHz, zkracuje dobu zpracování a zvyšuje průchodnost dat.
  • Standardní paměť 16MB DRAM a 8MB FLASH poskytuje dostatečný prostor pro hladké a plynulé zpracování nejnáročnějších aplikací.
  • Standardní rozhraní Ethernet, USB, paralelní a sériové zajišťují snadnou konektivitu s hostitelským zařízením na různých platformách.
  • Standardní porty SDIO a USB hostitelského zařízení poskytují podporu pro přídavnou paměť a všestrannost aplikací.

Návratnost vaší investice je zajištěna patentovanou technologií IntelliSEAQTM, která monitoruje hardwarové zatížení pro maximalizaci servisní životnosti tiskové hlavy. Se svou robustností vyhovující pro nasazení v oblastech náročné výroby, expedice a zpracovatelského průmyslu, zároveň ale také precizností pro jemnou grafiku a malé etikety v elektronických aplikacích, kdy vám tiskárny H-CLASS usnadní vstup do nové éry automatické identifikace.

 

Firma GABEN je přímým dodavatelem s certifikovaným servisním střediskem. 

Námi dodané tiskárny jsou vybaveny českou lokalizací menu a kódovou stránkou ve vnitřní paměti. Veškeré tiskárny jsou nastaveny a seřízeny pro požadovanou aplikaci.

Katalogový list ke stažení (PDF)