Datamax-O'Neil I-Class Mark II

 

 

 

 

 

 

Tiskárny I-CLASS Mark II se vyznačují modulární konstrukcí, umožňující uživateli kdykoliv doplnit nebo změnit volitelné příslušenství. Tiskárny lze snadno konfigurovat tak, aby v budoucnu vyhověly potřebám rozvíjejících se aplikací.

Položte dotaz

Základem je kvalitní hliníková konstrukce, která zajišťuje při své nízké váze dlouhou životnost a spolehlivost. Tiskárna je vybavena dobře čitelným LCD displejem. Má dobrý přístup k tiskové hlavě a jedinečný systém, s kterým je zavedení nebo vyjmutí spotřebního materiálu dílem okamžiku.

  • Rozhodování je snadné – tiskárny Datamax I-CLASSMark II jsou nejlepší volbou z hlediska spolehlivosti, robustnosti a výkonu. Je to odpověď vyspělého průmyslu na vaše potřeby tisku.
  • Rychlý průchod etikety – díky výkonnému 400 MHz procesoru a 32/64 MB adresovatelné paměti RAM zajistí DMX-I-CLASS průchod první etikety nejrychleji ve své třídě.
  • Snadné používání – většinu funkcí lze snadno konfigurovat pomocí nového většího displeje LCD na čelním panelu.
  • Mezinárodní funkce – možnosti tisku zahrnují podporu pro více než 40 jazyků.
  • Jednoduchá obsluha – jedinečné navíjecí a podávací trny umožňují zavádění média a pásky během okamžiku.
  • Zabudované funkce – dodává se zabudovaným standardním příslušenstvím, které u jiných modelů musíte draze zaplatit jako příslušenství na objednávku.

 

Výrobní typy

  šíře tisku rozlišení rychlost tisku
I-4212e 104.1 mm 203 dpi 304 mm/s
I-4310 105.7 mm 300 dpi 254 mm/s
I-4606 105.7 mm 600 dpi 152 mm/s

Paměť (SDRAM/Flash) 32MB / 64MB - všechny modely

 

Firma GABEN je přímým dodavatelem s certifikovaným servisním střediskem.

Námi dodané tiskárny jsou vybaveny českou lokalizací menu a kódovou stránkou ve vnitřní paměti. Veškeré tiskárny jsou nastaveny a seřízeny pro požadovanou aplikaci.

Katalogový list ke stažení (PDF)