Datamax-O'Neil Performance

 

 

 

 

 

 

Datamax-O'Neil Performance - inteligentní průmyslová tepelná tiskárna

Položte dotaz

Datamax-O'Neil Performance Series je nová, inovativní řada tiskáren, která byla navržena tak, aby na mnoho let eliminovala řadu problémů vznikajících u jiných tepelných tiskáren. Výsledkem je řada snadno použitelných a integrovatelných tiskáren.

Řada Performance nabízí vynikající kvalitu tisku, uživatelsky přívětivý barevný dotykový displej i tiskový jazyk PCL. PCL je standardizován pro provoz na různých operačních systémech, což zajišťuje snažší Plug-and-Play integraci a drívější uvedení do provozu. Tiskárny řady Performance jsou vyrobeny podle nejvyšších standardů. Mají litý rám a kovové kryty, které jsou ideální pro průmyslové prostředí. K dispozici jsou modely pro 4"(4.16in / 105,7 mm nebo 6" (6.83in / 173,5 mm) tisk etiket. Tyto tepelné tiskárny mohou tisknout rychlostí od 6IPS/152 MMP až do 10IPS/254 MMP, s rozlišením od 300 do 600 dpi.

  

Firma GABEN je přímým dodavatelem s certifikovaným servisním střediskem. 

Námi dodané tiskárny jsou vybaveny českou lokalizací menu a kódovou stránkou ve vnitřní paměti. Veškeré tiskárny jsou nastaveny a seřízeny pro požadovanou aplikaci.

Katalogový list ke stažení (PDF)