Datamax-O'Neil RL4

 

 

 

 

 

 

Datamax-O'Neil RL4 - přenosná a robustní tiskárna etiket

Položte dotaz

Datamax-O'Neil vybudoval svou pověst na robustních a spolehlivých přenosných tiskárnách účtenek. Nyní využil všechny své odborné znalosti pro návrh nejodolnějších přenosných průmyslových tiskáren etiket. Tiskárny RL3 (3-inch/76mm) a RL4 (4-inch/102mm) jsou odolné a spolehlivé tiskárny s přímým tepelným tiskem, které svou životností předčí produkty konkurenčních značek. Datamax-O'Neil je přesvědčen o kvalitě a spolehlivosti těchto tiskáren, proto k nim poskytuje 2letou záruku zdarma, což je dvojnásobek toho, co nabízí konkurence.

Řada RL zvyšuje efektivitu a produktivitu tím, že umožňuje pracovníkům tisknout a aplikovat etikety s čárovými kódy přímo v místě aplikace. Pro větší komfort lze tiskárnu přichytit k vysokozdvižněmému vozíku.

Tyto tiskárny jsou kompatibilní s většinou populárních softwarových programů pro správu skladových zásob a tvorbu etiket. 

 

Firma GABEN je přímým dodavatelem s certifikovaným servisním střediskem. 

Námi dodané tiskárny jsou vybaveny českou lokalizací menu a kódovou stránkou ve vnitřní paměti. Veškeré tiskárny jsou nastaveny a seřízeny pro požadovanou aplikaci.

Katalogový list ke stažení (PDF)