SMARTLABEL

Jaké rozměry může mít SMARTLABEL?

Odpověď

Nejmenší rozměr etikety je 30x15mm, největší je 240x150mm.
Pokud bude smartlabel dále potiskován na termotransfer tiskárně, měl by být rozestup RFID tagů alespoň 44 mm a jejich vzdálenost od hrany etikety min. 13mm. Nejmenší potisknutelný smartlabel pak může mít rozměr 30x44 mm. Je možno vyrobit i SMARTLABEL menší výšky, u potisku ale je potřeba snížit rychlost tisku, snížit počet čtení a zápisů RFID tagu, což může vést k problémům. Testovány byly etikety 100x27mm s potiskem na tiskárně DATAMAX H4212.

Může být SMARTLABEL i bez lepidla?

Odpověď

Ano, RFID INLAY můžeme vložit i do nekonečného pásu papíru. V optimálním případě s tiskovými značkami na rubu nebo výrazným tiskem na líci.

Jaký RFID INLAY je možno vložit?

Odpověď

Jakýkoliv "WET INLAY", který je na silikonovém podkladu a má na spodní straně lepidlo.

Jakou frekvenci INLAY je možno použít?

Odpověď

Standardně jsou vkládány tyto typy INLAY: 125 kHz (LF) 8,2 MHz (EAS) 13,56 MHz ISO 14443 (HF MIFARE) 13,56 MHz (HF -CODE) 865-930 MHz (UHF).

Jakou etiketu je možno vyseknout na laserovém výseku?

Odpověď

Rozměr etikety je dán pouze použitým vstupním materiálem, kterou je role o šířce 330 mm a délce 2000 m. Tvar a rozměr chytré etikety je libovolný (v případě vložení RFID tagu pak je maximální rozměr 240x150 mm).

Je možno vysekávanou etiketu perforovat?

Odpověď

Ano, lasery dokáží dynamicky měnit výkon, takže v jednom kroku dokáží jak vyseknout požadovaný rozměr, tak i provést násek materiálu, včetně podkladového silikonu.

Je možné vysekávat i jiné materiály, než samolepící etikety?

Odpověď

Laserovým paprskem je možno vyseknout většinu materiálů navinutých v rolích nebo kartonech A4. Výjimkou jsou materiály s obsahem PVC.

Je možné vysekávat i etikety s předtiskem?

Odpověď

Ano, Výsekový stroj má několik grafických čidel a je možné jej nastavit na výsek podle natisknuté grafiky.

Jaký je minimální počet etiket k odběru?

Odpověď

Díky laserové technologii výseku není potřeba mechanických nástrojů a tak je možno vyseknout i jednu etiketu konkrétního rozměru.

Jaké podklady je třeba k výrobě atypické etikety?

Odpověď

Podkladem k laserovému výseku je formát AI (Adobe Illustrator). Tento si můžete vytvořit sami nebo Vám jej vytvoří naši technici.